• Konkurs Recytatorski

• Dnia 21.03 odbył się konkursu recytatorski pt. „Wiosna w poezji dziecięcej”.

W konkursie wzięło udział 31 dzieci z trzech grup wiekowych: 3-latki, 4- latki i 5 - latki. Komisja konkursowa        w składzie pani Dorota Galińska i pani Małgorzata Misiak miały ciężkie zadanie ponieważ trudno było wyłonić      z tak licznego i uzdolnionego grona zwycięzców. Konkurs został rozstrzygnięty z podziałem na grupy.

Wszystkie dzieci prezentujące swoje wiersze ukazały swoją interpretację wiersza, a także świetnie poradzili sobie z pamięciowym opanowaniem długich wierszy. Każdy uczestnik dostał dyplom i nagrodę za udział w konkursie za które bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców. Dziękujemy również komisji konkursowej za udział, pomoc i wsparcie.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

grupa 3-latki:

1 miejsce – Maja Pietraszewska

2.miejsce – Zuzanna Martyniuk

3. miejsce – Mikołaj Madej

grupa 4- latki:

1 miejsce – Melania Wierzbińska

2 miejsce – Pola Jankowska

3 miejsce – Karol Szatkowski

grupa 5-latki:

1 miejsce – Agata Kaźmierczak

2 miejsce – Filip Jączkowski

3 miejsce – Michał Stawiski

• Życzenia Wielkanocne

• Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: pomyślności, spokoju, zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca. Niech wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Wesołego Alleluja!

Życzy Dyrektor Gminnego Przedszkola

"Dębowa Chatka" w Tychowie

• Wielkanocne śniadanie w przedszkolu

• W Gminnym Przedszkolu Dębowa Chatka w dniu 26 marca odbyło się tradycyjne śniadanie Wielkanocne. W wydarzeniu brały udział przedszkolaki wraz z nauczycielami i pracownikami przedszkola oraz zaproszeni goście. Po życzeniach świątecznych złożonych przez Dyrektor Przedszkola Genowefę Kuczmerę oraz zaproszonych gości wszyscy l przystąpili do spożycia pysznych, tradycyjnych dań z wielkanocnego stołu. Zwieńczeniem uroczystości było przybycie wielkanocnego zajączka, który wywołał ogromną radość i uśmiech na twarzach małych przedszkolaków, który obdarował dzieci upominkami.

• Konkurs Wielkanocne Cudeńka

• Jak co roku odbył się w Gminnym Przedszkolu konkurs "Wielkanocne Cudeńka" .

Wpłynęło 25 przepięknych prac za które serdecznie dziękujemy.

I Miejsce - Franciszek Gontarczyk

II Miejsce - Henryk Gosa

III Miejsce - Maja Pietraszewska

Wyróżnienie:

Julia Kruk

Jankowski Leon

Zosia Prażniewska

Wiktoria Kwiatkowska

Gratulujemy zwycięzcom.

• Powitanie Wiosny

• Dnia 20 marca przedszkolaki z Gminnego Przedszkola "Dębowa Chatka" w Tychowie witały Wiosnę. Na terenie przedszkola posadziły kwiatki bratki, stokrotki itp. z Panią Dyrektor Genowefą Kuczmera oraz  Burmistrzem Tychowa Robertem Falana. Później skandując hasła odstraszające zimę maszerowały ulicami Tychowa niosąc Marzanny. Bardzo serdecznie dzękujemy rodzicom za piękne kwiaty które przyozdobią plac przedszkolny.

• Góra Grosza

• Szanowni Państwo informujemy, że zakończyliśmy ogólnopolską akcję "Góra Grosza" w ramach której zebraliśmy kwotę 310,24 zł. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie